no-img
کتابکده دات کام

مجموعه آموزش انگلیسی How to make - کتابکده دات کام


کتابکده دات کام
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
مجموعه آموزش انگلیسی How to make
امتیاز 1.00 ( 1 رای )
mp4
بهمن ۸, ۱۳۹۶
۱ دی وی دی
مدت زمان محموعه : ۲ ساعت
قیمت مجموعه : 10000 تومان

مجموعه آموزش انگلیسی How to make


 مجموعه آموزش انگلیسی How to make

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی How to make

خرید مجموعه آموزش انگلیسی How to make

توضیحات:

Make is a preschool television series commissioned by Michael Carrington at the BBC for CBeebies.[1] The series launched in 2007[2] and also airs on BBC One and BBC Two. In the United States and Latin America the series airs on the Discovery Familia network, dubbed in Spanish and in Portuguese in Brazil.[3] To date three series have been commissioned from The Foundation (part of RDF Media).[2][4] It also airs in Australia on ABC2. The series comprises a mixture of animation and real time content. A total of 3 spin-offs were produced, Mister Maker Comes to Town, Mister Maker Around the World and Mister Maker’s Arty Party, which began airing on CBeebies in 2010, 2013 and 2015 respectively. Mister Maker is portrayed by Phil Gallagher.

Make یک مجموعه تلویزیونی پیش دبستانی است که توسط Michael Carrington در بی بی سی برای CBeebies ارائه شده است. [۱] این مجموعه در سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد [۲] و همچنین در BBC One و BBC Two پخش می شود. در ایالات متحده و آمریکای لاتین این مجموعه در شبکه Discovery Familia پخش می شود که به زبان اسپانیایی و پرتغالی در برزیل خوانده می شود. [۳] تا به امروز سه بنیاد از بنیاد (بخشی از رسانه های RDF) سفارش داده شده است. [۲] [۴] همچنین در استرالیا در ABC2 پخش می شود. این سری شامل ترکیبی از انیمیشن و محتوای زمان واقعی است. در مجموع ۳ تهیه کننده تولید شده است، آقای ساز به شهر، میر ساز در سراسر جهان و حزب آتی حزب آقای ساز، که در سال ۲۰۱۰، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ به ترتیب در CBeebies پخش می شود، انجام می شود. آقای میکرر توسط فیل گالاگر تصویر شده است.

این مجموعه زیبا را هم اکنون  به قیمت ۱۰ هزار تومان بصورت DVD می توانید از طریق زیر دریافت نمایید

تعداد دی وی دی : ۱ عدد

توجه : هزینه ارسال به مبلغ فوق اضافه می گردد.برای آگاهی از هزینه ارسال کلیک کنیدتصاویر پیش نمایش


مجموعه آموزش انگلیسی How to make-1
مجموعه آموزش انگلیسی How to make-1
مجموعه آموزش انگلیسی How to make-1

درباره نویسنده

مدیریت

کتابکده ارائه دهنده تحقیق و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی رایگان .در صورت تمایل میتوانید پروژه های خود را برای ما از طریق ایمیل info[at]ketabkadeh[dot]com ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر شود.در صورت نیاز به مشاوره پروژه با آی دی تلگرام : جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: bilingualkids@ multilingualkids@ تماس بگیرید.با نظرات پیشنهادی و انتقادی خود ما را در ادامه راه خود همیاری کنید

مدیریت 2584 نوشته در کتابکده دات کام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *