no-img
کتابکده دات کام

کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5 - کتابکده دات کام


کتابکده دات کام
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5
mp4
آذر ۵, ۱۳۹۶
2 دی وی دی
مدت زمان مجموعه : 9 ساعت
قیمت:20000 تومان

کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5


کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5 

دانلود کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5

خرید کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5

توضیحات:

Hi-5 is an Australian children’s television series, originally produced by Kids Like Us and later Southern Star for the Nine Network and created by Helena Harris and Posie Graeme-Evans. The program is known for its educational content, and for the cast of the program, who became a recognised musical group for children outside of the series, known collectively as Hi-5. It has generated discussion about what is considered appropriate television for children. The series premiered in April 1999 on the Nine Network.

The series is designed for a pre-school audience, featuring five performers who educate and entertain through music, movement and play. Music is an integral part of the series with the band’s pop appeal resonating in the program. The segments of the show are based on an educational model. The original cast was composed of Kellie CrawfordKathleen de Leon JonesNathan FoleyTim Harding and Charli Robinson. This line-up had been completely phased out by the end of 2008 and were replaced with a new line-up of performers. Hi-5 received three Logie Television Awards for Most Outstanding Children’s Program.

Harris and Graeme-Evans ended their involvement with the series in 2008 when the program was sold to Southern Star and the Nine Network. The final episode of Hi-5 aired 16 December 2011 as a result of the Nine Network selling the property in 2012. A spin-off series, Hi-5 House, aired on Nick Jr. from 2013 to 2016, produced with no involvement from Nine.

Nine renewed its partnership with the Hi-5 franchise in October 2016 and announced plans to revive Hi-5 with a new cast. The revived series premiered on Go! Kids on 15 May 2017.

Hi-5 مجموعه تلویزیونی کودکان استرالیا است که در ابتدا کودکان و نوجوانان مانند ما و بعدها Southern Star برای شبکه نهم تولید شده و توسط Helena Harris و Posie Graeme-Evans ساخته شده است. این برنامه به خاطر محتوای آموزشی آن و برای پخش برنامه شناخته شده است، که به عنوان یک گروه موسیقی شناخته شده برای کودکان خارج از سری شناخته شده است که به طور کل هم به عنوان Hi-5 شناخته می شود. این بحث در مورد آن چیزی است که تلویزیون مناسب برای کودکان در نظر گرفته شده است. این سری در آوریل ۱۹۹۹ در شبکه نهم پخش شد.
این سری برای یک مخاطب پیش دبستانی طراحی شده است که شامل پنج هنرمندانی است که آموزش و سرگرمی را از طریق موسیقی، حرکت و بازی می کنند. موسیقی بخش جدایی ناپذیری از این سری است که تجسس پاپ گروه را در برنامه رونق می دهد. بخش های نمایش بر اساس یک مدل آموزشی هستند. بازیگران اصلی از کلیوی کرافورد، کتلین د لئون جونز، ناتان فولی، تیم هاردینگ و چارلی رابینسون تشکیل شده است. این گروه تا پایان سال ۲۰۰۸ به طور کامل حذف شدند و با گروه جدیدی از هنرمندان جایگزین شدند. Hi-5 سه جایزه تلویزیونی لوجی برای برنامه های برجسته کودکان دریافت کرد.
هریس و گریم اوینز در این سریال در سال ۲۰۰۸ به پایان رسیدند که این برنامه به “ستاره جنوبی” و “شبکه نهم” فروخته شد. بخش نهایی Hi-5 که در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۱ منتشر شد، به عنوان یک نتیجه از شبکه نهم فروش ملک در سال ۲۰۱۲ بود. سری سریال “Hi-5 House” در سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ در نیک جر پخش شد و بدون هیچ مشارکتی نه.
در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹، ۹ شرکت خود را با حق رای دادن Hi-5 تمدید کردند و اعلام کردند که قصد دارند که Hi-5 را با بازیگران جدید احیا کند. سری بازسازی شده در برو! کودکان و نوجوانان در تاریخ ۱۵ مه ۲۰۱۷٫

  • این مجموعه زیبا را هم اکنون  به قیمت ۲۰ هزار تومان بصورت DVD می توانید از طریق زیر دریافت نمایید

    تعداد دی وی دی: ۲ عدد

 تصاویر پیش نمایش


کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1
کارتون آموزش زبان انگلیسی Hi-5-1

درباره نویسنده

مدیریت

کتابکده ارائه دهنده تحقیق و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی رایگان .در صورت تمایل میتوانید پروژه های خود را برای ما از طریق ایمیل info[at]ketabkadeh[dot]com ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر شود.در صورت نیاز به مشاوره پروژه با آی دی تلگرام : جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: bilingualkids@ multilingualkids@ تماس بگیرید.با نظرات پیشنهادی و انتقادی خود ما را در ادامه راه خود همیاری کنید

مدیریت 2584 نوشته در کتابکده دات کام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *