no-img
کتابکده دات کام

کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل - کتابکده دات کام


کتابکده دات کام
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل
mp4
مهر ۱۷, ۱۳۹۶
15 مگابایت
زمان : 5 دقیقه
قیمت رایگان

کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل


کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل 

دانلود کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل

دانلود رایگان کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل

نام لاتین:

T'choupi et Doudou – T'choupi au bord de la mer (EP. 6)

توضیحات:

بنا بر یک پژوهش جدید، تماشای کارتون هایی که روند سریع دارند، سرشار از تصاویر و اتفاقات پر حادثه و غیرواقعی هستند، بر روی یادگیری کودکان تاثیر منفی می گذارد.
لیلارد می گوید این تحقیق تنها تاثیرات کوتاه مدت این کارتون ها را بر روی مغز کودکان نشان می دهد و برای یافتن اثرات بلند مدت آن بر روی کودکان باید تحقیقات بیشتری انجام شود.
“باب اسفنجی– شلوار چهارگوش” نام کارتونی دارای شخصیت های خیالی است که در اعماق دریا اتفاق می افتد و بسیاری از بچه های خردسال سراسر دنیا آن را تماشا می کنند.
پژوهشی که در دانشگاه ویرجینیا انجام شده است، نشان می دهد که توانایی یادگیری کودکان بلافاصله پس از تماشای این کارتون کاهش می یابد.
این تحقیق بر روی کودکان چهار ساله انجام گرفت و آن ها را به سه گروه تقسیم کردند: گروه اول به تماشای کارتون «باب اسفنجی» سرگرم بودند و برای گروه دوم، کارتونی با ریتم آرام تر و واقعی تر به نامه “کایلو” در نظر گرفته شد و گروه سوم به جای تماشای تلویزیون مشغول نقاشی شدند.
آنجلینا لیلارد، یکی از پژوهشگران می گوید پس از اتمام آزمایش، از تمام کودکان خواسته شد که در آزمونی که برای اندازه گیری میزان دقت، یادگیری و توانایی حل مسائل در میان کودکان طراحی شده است، شرکت کنند.
او درباره نتیجه آزمون می گوید ما متوجه شدیم که گروهی که کارتون باب اسفنجی را تماشا کرده بودند، نسبت به گروه های دیگر از پنجاه درصد توانایی یادگیری کمتری برخوردار بودند.
مغز کودکان در چهار سالگی در حال توسعه بخشی است که مسئول حل مسائل و کاربردهای منطقی است.
لیلارد می گوید یکی از دلایلی که کودکان گروه “باب اسفنجی” مشکل یادگیری داشتند، روند سریع و موضوع خیالی این کارتون است.
او می گوید: «این کارتون سریع و خیالی و فانتزی است. این به آن معنی است که مغز این کودکان باید اطلاعات بسیاری را در مدت زمان بسیار کوتاهی پردازش کند و خیالی بودن این موضوعات پردازش آن را مشکل تر می کند.»تصاویر پیش نمایش


کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل-1
کارتون آموزش زبان فرانسوی تسوپی و دودو در ساحل-1

درباره نویسنده

مدیریت

کتابکده ارائه دهنده تحقیق و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی رایگان .در صورت تمایل میتوانید پروژه های خود را برای ما از طریق ایمیل info[at]ketabkadeh[dot]com ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر شود.در صورت نیاز به مشاوره پروژه با آی دی تلگرام : جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: جهت تماس با مديريت و يا سفارش كارتون يا مشاوره براي آموزش کودک دو زبانه از آي دي هاي زير استفاده نماييد: bilingualkids@ multilingualkids@ تماس بگیرید.با نظرات پیشنهادی و انتقادی خود ما را در ادامه راه خود همیاری کنید

مدیریت 2584 نوشته در کتابکده دات کام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *